Klasická masáž: technika

Masáž klasická ľudstvo má použiť pred viac ako 3000 rokmi. Všetko sa to začalo v Číne, kde klasická masáž začal robiť ako intuitívny spôsob nie len relaxovať, ale aj rôznych ochorení. Dnes, klasická masáž je jedna z najviac populárne liečby, a stala sa základom pre mnoho ďalších masáž metódy.

masaz

Hoci klasická masáž, ako je uvedené” Cong-Foc z Tao-Tzu” kniha, ktorá sa prvýkrát spomína tento druh metódy, sa narodil v Číne, potom Hippokrates sám v Grécku odporúčané” trenie “, ako metóda liečby chorôb. Klasická masáž má prežil stredoveku vďaka… Cirkev, Katolícka Cirkev, pretože to bola mníšky, ktorí používajú tento druh postupu na pomoc chorým a pod ich starostlivosťou. Dnes, táto metóda sa často nazýva klasická švédska masáž, ako v jeho vývoj je veľmi prispeli k pochádzajú z tejto krajiny lekár Per Henrik Ling. Avšak, to je holandská Johan Mezger, ktorý vďačí za vedecký vývoj tejto masážnej techniky.

Klasická masáž: masáž pripraviť?

masaz2

Klasická masáž, nevyžaduje špeciálne školenie. Je však potrebné pripomenúť, že o 1,5 hodiny pred zákrokom nejedzte ciężkostrawnych potravín. Pred odchodom do poriadku, budete musieť vziať sprchou, ktoré tiež často v mnohých masáže. Počas klasická masáž, osoba vykonávajúca používa mazivá, tak po zasadnutí potrebujete vykúpať. V priebehu konania, pacient je nahý, a uterák na vrchole intímne časti.Masáž nôh Patangata, že je na Indický spôsob, ako obnoviť energiu

Izometrický masáž-indikácie, priebeh a výsledky. Indická masáž, ktorá je spôsob, ako obnoviť telo s energiou Klasická masáž: techniky. Technika klasická masáž bol veľmi starostlivo vyvinuté. Preto je dobré vedieť, čo je v nej zahrnutá:

Hladkal sa vykonáva na začiatku a na konci každej operácie. Masér kladie svoju ruku, tesne na telo pacienta-v každom mieste, sa vzťahujú rovnaké presné-pre-touch, vplyv s konštantnou silou. Hladkal, klasická masáž môže byť vykonané v celej vnútornej strane dlane, stisol päsťou, hromada malíčka a loptu palec a chrbtovej strane ruky, chrbtovej strane I a II vedľa phalanges, tipy jeho prsty. Hladkal v klasickej masáže, má rôznej intenzite: od jemné, stredné sila, silný. Rôzne možné hĺbku hladiť: stláčanie, alebo hlboké hladiť a hladiť na povrch.

Na mazlení

masaz

Ďalší bod počas klasická masáž je spracovanie masírovať tkaniva, často používaný pre modriny, výrony, spacks – pre terapeutické účely. Počas odreniny, terapeut vykonáva kruhový pohyb sa vykonáva lokálne alebo šikmé, t. j. zahŕňajúce finančné postup ruky spolu masowanej častí tela. V tejto časti klasická masáž, osoba, ktorá uskutočňuje sa venuje osobitnú pozornosť zriedení miestach, kde svalové kŕče prechádza do šľachy a do miesta hamstrings.

Táto technika sa používa v dvoch má svoj pôvod v klasických masážnych techník-športová masáž a drenáž lymfatická tekutina. Masér robí pohyb s konštantnou intenzitou po celej masáže. Táto časť klasickej masáže je najdlhšia a môže trvať asi 40% času z celého konania. V tejto časti, masér zachytáva svalov, snažil ťahať preč z kostnej časti. Vďaka tomu, že svaly sa stávajú pružnejšie, ako aj s fasciou a šliach. Hnetenie sa vzťahuje na jeden z dvoch najmocnejších prvkov klasickej masáže.

Poklepal je dokonca energetickejšie, ako miesenie vykonáva prvok klasická masáž. Masér veľmi rýchlo ovplyvňuje tkanivo bez zostávajúce v dlhodobom kontakte s kože pacienta. Na trinket môže prebiehať rôzne silné, a preto majú stimulovať alebo relaxačný účinok na pacientov. Pretože to je najviac intenzívne časť z klasickej masáže, nevykonáva sa na deti a starších ľudí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *